Doç.Dr. Erol Güçlü Gülanber

30 yıldan fazla klinik deneyim 

Doç.Dr. Güçlü Gülanber veteriner cerrahi ve akupunktur uzmanıdır. Türkiye'de veteriner hekimlikte akupunktur'u ilk uygulayan veteriner hekimdir. Hem insan akupunkturu konusunda, hem de veteriner akupunktur ve geleneksel Çin veteriner tıbbı eğitim diplomasına sahiptir. Bunun yanısıra doktora tezini veteriner akupunktur konusunda  hazırlamıştır. Bu doktora tezi Türkiye'de Sağlık Bilimleri alanında akupunktur konusunda ilk doktora tezi olma özelliğini de taşımaktadır. Çalışma alanları olan yumuşak doku cerrahisi, ortopedik cerrahi, onkolojik cerrahi ve oftalmik cerrahi ile akupunktur, geleneksel Çin Tıbbı, ozonterapi, proloterapi, mezoterapi, homeopati gibi tamamlayıcı-geleneksel tıp uygulamalarını birlikte kullanmaktadır. Dünya Geleneksel Çin Veteriner Birliği kurucu ve board direktörü, Asya-Pasifik Geleneksel Çin Veteriner Tıbbı kurucu ve board direktörü, College of Integrative Veterinary Therapies üyesi, Amerikan Veteriner Akupunktur Birliği üyesidir.

Veteriner Tekniker Dilek Günel

Dilek Günel, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı bölümünden birincilikle  mezun olmuştur.

10 yılı aşkın süredir kliniğimizde görev yapan arkadaşımızın gerek mesleki deneyimi, gerekse gerçek bir hayvan sever olması her zaman hasta sahiplerimiz tarafından övgüyle karşılanmaktadır. 

İletişim

Telefon

+90 212 607 30 88

0506 027 19 66

Email

Çalışma Saatleri

Ptesi-Ctesi: 9.30-17.00

Pazar günü kapalıdır.

Adres 

Bahçeşehir 2. kısım mah. Kocatepe cad. No:54/O İstanbul

  • G&G Academia
  • Instagram
  • White YouTube Icon
  • White Twitter Icon
  • White LinkedIn Icon

Sitemizden izinsiz alınan içerik ve görseller ile ilgili yasal haklar kullanılacaktır.
Gülanber Vet.Sağ.Hiz.Ltd Şti. © 2020 - 2030 Tüm Hakları Saklıdır.